ÕppetegevusDokumendidKiusamisest vabaks
Põhikool >
Toitlustamine
Stuudium

Kontakt

Kolkja Lasteaed-Põhikool

Aadress:
Tartumaa,Peipsiääre vald, Kolkja alevik, Suur tee 39, 60306

E-post:
‍info@kolkja.edu.ee

Telefon:
(+372) 53 74 0725

Lasteaia juhtkond:

Diana Villemson
Kooli direktor
direktor@kolkja.edu.ee
(+372) 5300 5130

Maria Kohtov
Juhiabi
info@kolkja.edu.ee‍
(+372) 5374 0725

Marina Avdejeva
Õppekoordinaator
oppekoordinaator@kolkja.edu.ee
(+372) 514 2401

Lasteaia liitrühmad:

Liitrühm “Päikesejänkud”

  • (+372) 5347 5825
  • laste vanus 1,5-7 eluaastat
  • Tegevuskoht: Tartumaa, Peipsiääre vald, Kolkja alevik, Suur Tee 39

Rühmapetaja:

  • Kaja Sangernebo (kaja.sangernebo@kolkja.edu.ee)
  • Liia Belova (liia.belova@kolkja.edu.ee)

Õpetajaabi:

  • Nadezda Smuglina (nadezda.smuglina@kolkja.edu.ee)

Liitrühm “Sipsikud”

  • (+372) 5865 1822
  • laste vanus 1,5-7 eluaastat
  • Tegevuskoht: Tartumaa, Peipsiääre vald, Kallaste linn, Sõpruse tn 4

Rühmapetaja:

  • Riina Groznaja (riina.groznaja@kolkja.edu.ee)
  • Jelena Limonova (jelena.limonova@kolkja.edu.ee)

Õpetajaabi:

  • Oksana Bõstrova (oksana.bostrova@kolkja.edu.ee)
  • Liana Feltina (liana.feltina@kolkja.edu.ee)