Kontakt Keelekümblus Distantsõpe
Stuudium
Lasteaed >
Facebook
Stuudium

Kontakt

Kolkja Lasteaed-Põhikool

Aadress:
Tartumaa,Peipsiääre vald, Kolkja alevik, Suur tee 39, 60306

E-post:
info@kolkja.edu.ee

Telefon:
(+372) 53 74 0725

Kooli juhtkond:

Diana Villemson
Kooli direktor
direktor@kolkja.edu.ee
(+372) 5300 5130
Maria Kohtov
Juhiabi
info@kolkja.edu.ee
(+372) 5374 0725
Marina Avdejeva
Õppekoordinaator
oppekoordinaator@kolkja.edu.ee
(+372) 514 2401
Anna Šjuts
HEV koordinaator
anna.sjuts@kolkja.edu.ee

 

Klassijuhatajad:

Aimi Trankmann
1. klass
aimi.trankmann@kolkja.edu.ee
Marina Avdejeva
2. klass
oppekoordinaator@kolkja.edu.ee
Irina Orlova
3., 4. klass
irina.orlova@kolkja.edu.ee
Tatjana Ganina
5., 6. klass
tatjana.ganina@kolkja.edu.ee
Tatjana Lissova
8.,9. klass
tatjana.lissova@kolkja.edu.ee
Kooli õpetajad:
Marina Avdejeva - muusika ja algklassiõpetaja oppekoordinaator@kolkja.edu.ee
Irina Orlova - algklassiõpetaja irina.orlova@kolkja.edu.ee
Aimi Trankmann - klassiõpetaja aimi.trankmann@kolkja.edu.ee
Krista Tõnnov - eesti keel krista.tonnov@kolkja.edu.ee
Tatjana Ganina - matemaatika, füüsika tatjana.ganina@kolkja.edu.ee
Tatjana Lissova - inglise keel tatjana.lissova@kolkja.edu.ee
Aleksei Šlenduhhov - ajalugu ja ühiskonnaõpetus aleksei.slenduhhov@kolkja.edu.ee
Kaire Roosimäe - loodusained kaire.roosimae@kolkja.edu.ee
Viktor Alov - vene keel ja kirjandus viktor.alov@kolkja.edu.ee
Aili Kivisaar - kunsti- ja käsitööõpetaja aili.kivisaar@kolkja.edu.ee
Helger Pikk - kehaline kasvatus helger.pikk@kolkja.edu.ee
Ain Sööt - töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja ain.soot@kolkja.edu.ee

Tugipersonal:

Anna Šjuts – logopeed, HEV koordinaator
anna.sjuts@kolkja.edu.ee